Zkoušky .EU

certifikáty, testy, zkoušky, …

Příprava na přijímací zkoušky

  • Příprava na přijímací zkoušky pro žáky 5. tříd (na osmiletá gymnázia)
  • Příprava na přijímací zkoušky pro žáky 7. tříd (na šestiletá gymnázia)
  • Příprava na přijímací zkoušky pro žáky 9. tříd (na čtyřletá gymnázia)
  • Příprava na přijímací zkoušky na VŠ a MATURITU (na vysoké školy)

Úspěšnou, profesionální a zábavnou přípravu k přijímacím zkouškám. Připravíme vás ke zkouškám všech typů včetně tzv. “scio testů”. Zkoušky nanečisto pomohou ke zkouškám na všechna gymnázia a všechny střední školy po celé republice. Tým zkoušek nanečisto má za sebou mnohaleté úspěšné působení a také bohatou publikační činnost v oblasti příprav ke zkouškám na SŠ. Učení s námi vás bude bavit a bude odrazovým můstkem k přijetí na gymnázium a SŠ.

 

Jak si vybrat střední školu?

Podle zájmu

Má-li žák 9. třídy jasný a vyhraněný zájem, je pro něj výběr správné školy ulehčený. Pocházíte-li z rodiny stavařů a máte-li také o tento obor zájem, vyberete si stavební průmyslovou školu. Podobně další typy průmyslových škol: elektrotechnické, strojnické, dopravní, chemické apod.

Trochu větší problém je s výběrem škol ekonomického typu. Žák 9. třídy zřejmě ještě nemůže mít vyhraněný zájem o ekonomii, navíc při zájmu o další vysokoškolské studium ekonomického zaměření je možná výhodnější podat přihlášku na gymnázium, kde bude student lépe připraven na přijímací zkoušky z matematiky. (more…)

 

Vyhledávání

Použijte formulář:

Pokud něco nenajdete, napište nám do komentáře, nebo pošlete zprávu emailem.

Zkoušky .EU